פלטפורמה לעורכי דין המאפשרת אינטראקציה בין עורכי הדין ובין לקוחות פוטנציאלים וקיימים.
עורכי דין
אינדקסים ולוחות
אינדקס עורכי דין
שרותים משלימים
לוח הצעות עסקית
לוח מודעות כללי
עורכי דין באתר
מתמחה רעיה מיילר
עו"ד עמיחי גולדבאום
עו"ד כפיר דיין דובב
עו"ד איתן ראובני
עו"ד תומר חיל
עו"ד חזקיהו חנימוב טו"ר
עו"ד מעין נוטמן
עו"ד עמר ח'מרה
עו"ד ג'קי סגרון
עו"ד טל גוטרמן
 >>   >> 

הקלטת שיחות ופגישות

ענת ברוך<br />עריכת פרוטוקולים
מאת ענת ברוך
עריכת פרוטוקולים

לא מחובר

mixing lexapro and weed

mixing viagra and weed trailblz.com

הקלטות – לביטחונכם בעתיד

"אנחנו מבטיחים לטפל", "תקבל פיצוי הולם תוך עשרה ימי עבודה", "הדבר לא יחזור על עצמו". כמה פעמים שמעתם הצהרות והבטחות מעין אלו מחברות הסלולר, הכבלים, הבנק, האשראי, קופת החולים? הבטחות אשר התגלו כהבטחות סרק אשר אחר כך היה לכם קשה מאד להוכיח כי הובטח לכם. הפיתרון הוא הקלטת השיחות. הקלטות של שיחות/פגישות יכולות להיות משמעותיות בהתנהלות שלכם מול החברות השונות, ובייחוד מול ההבטחות שלהן.

אפרת מהצפון ביקשה להחליף מפעיל למכשיר הסלולר שלה. היא התקשרה לחברת הסלולר ולאחר שיחה ארוכה של שכנועים ומבצעים מטעם מציגי החברה, הסכימה אפרת להישאר לקוחת החברה בתנאי שתקבל את המבצעים עליהם התחייבה נציגת השירות איתה שוחחה. עברו שבועיים, אף נציג לא שב אל אפרת ואף מבצע לא חל על המכשיר שלה. אפרת פנתה שנית לנציגי השירות אשר הבטיחו שוב, לאחר מסע מתיש של בדיקות, ליישם את המבצע. שבועיים עברו וכלום לא קרה. מזלה של אפרת שהיו לה הקלטות טלפון על קו הטלפון שלה אשר בעזרתם יכלה להוכיח את טענתה.

מצבים מעין אלה יכולים להתרחש גם בכיוון ההפוך – כאשר לקוחות החברה מתחייבים או מודים על משהו באזני נציגי שירות הלקוחות, אך חוזרים בהם כיוון שהם גילו כי הדבר עלול לפגוע בהם (למשל אם הודו כי הפלאפון שלהם נפל למים ואחר כך הכחישו מפני שגילו כי אין ביטוח במקרה של נפילה למים), וגם לשם בקרת איכות.

בשל הצורך ההולך וגדל בתיעוד שיחות/פגישות חשובות, החל השוק לשווק מכשירי טלפון עם הקלטה, מתוחכמים, קלים להפעלה ויעילים עבור אנשים המעוניינים להקליט את שיחותיהם. כמו כן, קיימים מכשירי הקלטה מסוגים שונים.

יש חברות רבות הנותנות שירותי תמלול להקלטות אלה. (מומלץ לבדוק לקוחות והמלצות של אותה חברה).

לרוב, חברות גדולות נעזרות בשירותים של חברות הקלטה ותמלול על מנת להבטיח איכות ומקצועיות.

חשוב לציין כי מבחינת החוק, האזנת סתר מוגדרת כהאזנה לא חוקית רק אם היא "האזנה ללא הסכמה של אף אחד מבעלי השיחה". משמע, כאשר אחד מהצדדים או מישהו מטעמו הוא חלק מהשיחה, אין שום בעיה חוקית. בחברות גדולות פעמים רבות מודיע מענה קולי כי השיחות מוקלטות ובכך מיידעים גם את הצד השני.

הקלטות טלפון הפכו היום לשירות חשוב ואף הכרחי, המאפשר דרך בקרה טובה הן על איכות השירות אותו החברה מספקת, והן הגנה על החברה, או על האדם הפרטי, מפני התחייבויות אשר לא מתקיימות או רמאויות. הקלטות שיחות טלפון/פגישות, כיום מאפשרות תיעוד באופן איכותי ומקצועי, כך שתוכלו להוכיח את צדקתכם בעת הצורך.

 

ענת ברוך - מנכ"ל

אלאד שירותי הקלטות בע"מ

דיוק, אמינות ושירות.
הוסף תגובה
תגובות חברי הקהילה   (0 תגובות)
אין תגובות
2009 © עורכי דין - ReadLaw כל הזכויות שמורות ל