פלטפורמה לעורכי דין המאפשרת אינטראקציה בין עורכי הדין ובין לקוחות פוטנציאלים וקיימים.
עורכי דין
דרג אותי
ניקוד 4.0
אינדקסים ולוחות
אינדקס עורכי דין
שרותים משלימים
לוח הצעות עסקית
לוח מודעות כללי
עורכי דין באתר
עו"ד אורן שטר
עו"ד עמיחי גולדבאום
עו"ד אורי בוים
עו"ד הראל לפידות
עו"ד יפעת כץ
עו"ד רועי סגל
עו"ד שדלצקי-מרידור עו"ד תעבורה
עו"ד אתי בן ניסים
עו"ד ליאת רוגל-לוי
עו"ד דן רינגל
 >>   >> 

רקע על תאונות דרכים

(29/07/2009)
שלי שוסטר<br />עורך דין
מאת שלי שוסטר
עורך דין

לא מחובר

בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה מתמדת במספר תאונות הדרכים בישראל. תאונות הדרכים הפכו מזמן למכת מדינה, שיעור הנפגעים מתאונות דרכים גדול ממספרם של הנפגעים מכל גורם אחר כדוגמת מלחמות ישראל ופיגועי טרור. מאז קום המדינה נהרגו בכבישים 30,060 בני אדם. בכל רגע נתון, מתרחשת תאונת דרכים ברחבי הארץ, עשרות אנשים מוצאים את עצמם מדי יום מעורבים בתאונות דרכים, אשר לעיתים מסבה להם פגיעות גוף ברמות שונות ולעיתים אף קוטעת את חייהם. על פי נתונים סטטיסטיים כל אחד מאיתנו ימצא את עצמו מעורב בתאונת דרכים לפחות פעם אחת במהלך חייו.

עם התרחשותה של תאונת דרכים או קבלת הודעה על מעורבותו של יקיר המשפחה בתאונה, תידרש המשפחה ללוות את הנפגע בהליך השיקום הצפוי לו, לעיתים עתיד התהליך לארוך שנים רבות, במהלכו נדרשים כוחות נפש רבים הן מצד הנפגע והן מצד המשפחה התומכת. פעמים רבות מוצאים עצמם הנפגעים או בני משפחותיהם מקופחים על ידי חברות הביטוח זאת לאחר שבשעתם הכואבת מסרו הצהרות ו/או נקטו בפעולות שגויות כלפי חברות הביטוח, פעולות הנובעות מחוסר ידיעה משפטית ואשר על תוצאותיהן ההרסניות אין חולק.

עם קרות התאונה חשוב לנקוט במספר פעולות המופיעות במדריך לנפגעי תאונות דרכים, פעולות העתידות לסייע בהמשך הדרך בקבלת פיצויי אשר יאמוד נכונה את הנזק שנגרם לנפגע או לבני משפחתו של הנפגע. לפיצוי האמור חשיבות גדולה בסיוע לנפגע במהלך ההליך השיקומי והן בעתיד הצפוי לו , כן עתיד הפיצוי לסייע בנטל הכלכלי הכבד המונח על כתפיי משפחתו הנפגע אשר נרתמה לסייע לו בהליך השיקום. 

הפגיעות הנפוצות בתאונות דרכים הינן אורטופדיות כגון: צליפת שוט, פריצת דיסק, שברים וכ"ד. פגיעות נוירולוגיה כגון: זעזוע מוח, פגיעה עצבית בעמוד השדרה. פגיעות נפשיות, פגיעה באיברים פנימיים, ומוות.
תגובות חברי הקהילה   (1 תגובות)
1.   דגכשכ עדגכע דגכע דגכ
מאת  נירית אביהו הנהלת חשבונות  26/08/2009
דגכשכ עדגכע דגכע דגכדגכשכ עדגכע דגכע דגכדגכשכ עדגכע דגכע דגכדגכשכ עדגכע דגכע דגכדגכשכ עדגכע דגכע דגכדגכשכ עדגכע דגכע דגכדגכשכ עדגכע דגכע דגכדגכשכ עדגכע דגכע דגכדגכשכ עדגכע דגכע דגכדגכשכ עדגכע דגכע דגכדגכשכ עדגכע דגכע דגכדגכשכ עדגכע דגכע דגכדגכשכ עדגכע דגכע דגכ

שלח לחבר    הוסף תגובה
נירית אביהו הנהלת חשבונות
נירית אביהו הנהלת חשבונות
לא מחובר
2009 © עורכי דין - ReadLaw כל הזכויות שמורות ל