פלטפורמה לעורכי דין המאפשרת אינטראקציה בין עורכי הדין ובין לקוחות פוטנציאלים וקיימים.
עורכי דין
דרג אותי
ניקוד .0
אינדקסים ולוחות
אינדקס עורכי דין
שרותים משלימים
לוח הצעות עסקית
לוח מודעות כללי
עורכי דין באתר
עו"ד ידידיה מנדל
עו"ד ניר פלסר
עו"ד אייל מיכאלי
עו"ד אירה שיף
עו"ד אבי אדרי
עו"ד בוריס פרלמן
מתמחה HACKER HACKER
עו"ד דורון טרוק
עו"ד אילן צדק
עו"ד טארק בושנאק
 >>   >> 

חיפוש עורך דין נזיקין מקצועי ומיומן

(23/12/2012)
SEO Israel קידום אתרים<br />אינטרנט
מאת SEO Israel קידום אתרים
אינטרנט

לא מחובר

במקרה של פגיעה גופנית כלשהי, עו"ד נזיקין הוא האדם אשר תפנו אליו, בכדי להגיש תביעה על מנת לקבל פיצוי הולם עבור הנזק שנגרם לכם. לפני שנדון בחשיבותו של עורך דין טוב בענייני נזיקין ומה הוא יכול לעשות עבורכם, בואו נבחן תחילה מה זה בכלל נזיקין.

 

במקרה שאדם כלשהו נפגע פגיעה גופנית, הוא ניזוק ועל פי החוק זכותו לתבוע את האדם שגרם לו נזק. הנזק יכול להיות כתוצאה מטיפול לא נכון של רופא- ואז בוודאי נרצה עורך דין רשלנות רפואית, מכיוון שזה תחום רגיש וחמור מאין כמוהו. הנזק יכול להיות גם כתוצאה מנפילה ממתקן ציבורי, תאונת עבודה, תאונת דרכים ועוד מגוון בלתי נגמר של נזקי גוף.

 

מתי עו"ד נזיקין יכול להגיש תביעה?

 

בכדי שתהיה עילה לתביעה, צריך שיהיה את מי לתבוע. מה שאומר, שצריכה להיות רשלנות מצד גורם כלשהו. בתביעות נזיקין כל שנדרש מאיתנו הוא להוכיח את קיומה של רשלנות מסוימת הרלוונטית לתיק, בכדי לנצח בתביעה. לשם כך כל עו"ד נזיקין שתשכרו יצטרך להוכיח קיום של שלושה תנאים:

 

התנאי הראשון יהיה קיום חובת זהירות, משמע: הייתה חובה על גורם מסוים לקיים תנאים אשר ימנעו את הפגיעה שגרמה את הנזק. הגורם השני הוא הפרת חובת הזהירות. הכוונה היא שאותו גורם שהיה אמור לקיים את התנאים שימנעו את הסכנה, לא מנע אותם. התנאי השלישי הוא כמובן הוכחת קשר סיבתי בין שני הראשונים לבין הפגיעה שהתרחשה בפועל.

 

בית הגידול הטבעי של עו"ד נזיקין

 

כתוצאה מכל אלה, באופן טבעי, עיקר השוק שבו תמצאו עו"ד נזיקין על גוניהם השונים יהיה משני צדי המתרס של חברות הביטוח - התובעים והנתבעות כמובן. חברות הביטוח הן גוף חזק, מיומן ומנוסה מאוד ועל כן חשוב מאוד שתשכרו לשירותכם עורך דין מנוסה ומקצועי שיוכל להשיב להן מלחמה בדרך לפיצוי שמגיע לכם כדין.

 

היכן מוצאים עו"ד נזיקין?

 

ישנם שתי דרכים באמצעותן ניתן למצוא משרד עורכי דין מיומן ואיכותי. הראשון הוא כמובן באמצעות האינטרנט. היכנסו וחפשו. עברו על מספר אתרים שונים של עורכי דין, בחנו את קורות החיים שלהם ואת הישגיהם. בחרו מתוך כל האפשרויות העומדות בפניכם שלושה משרדים שעשויים להיות מתאימים וקבעו פגישת ייעוץ.

 

בטוח יש לכם חברים שעברו חוויה כזו

 

דרך שנייה לאתר עו"ד נזיקין טוב היא כמובן באמצעות חברים ומכרים. האנשים הקרובים והחשובים לכם לא ינסו 'למכור' לכם איש כזה או אחר. הם ידאגו בראש ובראשונה לטובתכם האישית. לכן סביר להניח שהם ימליצו לכן על האדם המקצועי והטוב ביותר שהם מכירים. הפיצו ברבים את העובדה כי אתם רוצים לשכור עורך דין מצוין וחכו להמלצות של חבריכם. גם כאן יש מקום לקבוע מספר פגישות ייעוץ לפני קבלת החלטה.

 

כובד המשקל של עו"ד נזיקין

 

עורך דין מקצועי המטפל בתביעות על נזקי גוף ורשלנות, יכול לעשות הבדל עצום בתוצאות המשפט. תפקידו קריטי עד כדי כך שהוא יכול לקבוע אם תנצחו או תפסידו. על כן, שימו לב ששכר טרחה זול יכול לעלות לכם ביוקר. הקפידו לשכור אדם אמין ומקצועי. אחרי הכל, משמעות התביעה היא אמנם כלכלית אבל בשורה התחתונה אם ניזוקתם בצורה פיזית - יש לה גם משמעות בריאותית. עו"ד נזיקין טוב יודע זאת ויוודא שתיוצגו בצורה טובה ביותר.
תגובות חברי הקהילה   (0 תגובות)
אין תגובות
2009 © עורכי דין - ReadLaw כל הזכויות שמורות ל