פלטפורמה לעורכי דין המאפשרת אינטראקציה בין עורכי הדין ובין לקוחות פוטנציאלים וקיימים.
עורכי דין
דרג אותי
ניקוד .0
אינדקסים ולוחות
אינדקס עורכי דין
שרותים משלימים
לוח הצעות עסקית
לוח מודעות כללי
עורכי דין באתר
עו"ד שאול ארמה
עו"ד יערה רשף
עו"ד גיל איכבום
עו"ד גולן משעלי
עו"ד טל מליק
עו"ד סער בן צבי
עו"ד סרג' טוניק
עו"ד יונתן כריף
עו"ד נלי גורביץ'
עו"ד אבי קיסוס
 >>   >> 

מתי פונים לעורך דין דיני משפחה

(03/07/2012)
עינת ס<br />מתמחה
מאת עינת ס
מתמחה

לא מחובר

otc inhaler cvs

over the counter asthma inhalers

מדי שנה רבים שוכרים את שירותיו של עורך דין לדיני משפחה על מנת שיעזור להם בכל הקשור אל תהליך גירושין, הסכם ממון לפני או לאחר החתונה, אימוץ וכל תחום אשר מוגדר כשייך לדיני משפחה.

 

עורך דין למשפחה- מומחיות ספציפית?

תחום דיני המשפחה הינו תחום רחב וכל עורך דין אשר בוחר להתמחות בדינים אלו יכול לתת לכם את כל השירותים הקשורים לתחום זה, אך כיוון שמדובר בתחום כה רחב , עורכי דין רבים מעדיפים להתמחות במספר תחומים ופעמים רבות אם מדובר על משרד עורכי דין, כל עורך דין יהיה בעל התמחות ספציפית בנושא זה  או אחר הקשור אל דיני משפחה. בצורה זו איש המקצוע מבטיח לעצמו להתעדכן ולספק ללקוחות שלו את השירות המשפטי הטוב ביותר בתחום זה. דוגמא לכך ניתן לראות על ידי מנוע החיפוש הפופולארי ביותר כיום, מנוע החיפוש של גוגל. אם תקלידו את המילה 'גירושין' , 'אימוץ' או את מחרוזת המילים 'הסכמי ממון' תתקלו פעמים רבות בכותרות של עורכי דין אשר אינם מגדירים את  עצמם כעורכי דין לענייני משפחה אלא כעורכי דין באותו תחום בו הם מומחים, דהיינו, עורך דין גירושין וכן הלאה.

 

עורך דין לענייני משפחה- תהליך גירושין

כאן חשוב מאוד לבחור עורך דין בעל ניסיון ומוניטין בתחום זה. איש מקצוע זה מחויב לשמור על הדיסקרטיות שלכם ולא לחשוף שום מידע אשר נאמר לו במסגרת הפגישות שלכם. בנוסף, הוא יקרא את התיק שלכם ויחליט מהי האסטרטגיה המשפטית החכמה ביותר בה עליו לנקוט וכן האם עדיף לפנות אל בית הדין הרבני או שמא האפשרות הטובה ביותר להצלחתו של התהליך תהיה על ידי פנייה אל בית המשפט המטפל בענייני משפחה.

המקצועיות של העורך דין חשובה מאוד אך גם יחסי האנוש שלו. במצב של גירושין לקוחותיו של העורך דין זקוקים להבנה ואמפטיות ויש לקחת בחשבון כי תהליך הגירושין יכול להיות ארוך מאוד. לכן חשוב מאוד לוודא כי יש ביניכם לבין עורך הדין כימיה וכי אתם חשים כי הוא נותן לכם לדבר ולא רק מתרברב בידע המשפטי שלו ללא יכולת להקשיב לדברים חשובים אשר יכולים לעזור בתהליך זה.

בנוסף, עורכי דין לדיני משפחה ישמחו להעניק לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר גם בכל הקשור אל הסכמי ממון, תיקי אימוץ, מזונות אישה וילדים, חלוקת רכוש, קביעה של אבהות, אלימות במשפחה ועוד.

 

 

 עורך דין פלילי


תגובות חברי הקהילה   (0 תגובות)
אין תגובות
2009 © עורכי דין - ReadLaw כל הזכויות שמורות ל