פלטפורמה לעורכי דין המאפשרת אינטראקציה בין עורכי הדין ובין לקוחות פוטנציאלים וקיימים.
עורכי דין
דרג אותי
ניקוד .0
אינדקסים ולוחות
אינדקס עורכי דין
שרותים משלימים
לוח הצעות עסקית
לוח מודעות כללי
עורכי דין באתר
עו"ד אזי נ. כהן
עו"ד שרלי פז
עו"ד אורי נוה
מתמחה עדנה אגמי
עו"ד מיה לוי
מתמחה מאיה הדס
עו"ד ליאת רוגל-לוי
עו"ד רפאל ציק
עו"ד יהודית שושני
עו"ד דוד אמסלם
 >>   >> 

כל המידע על רישום פלילי ומחיקתו

(11/07/2012)
עינת ס<br />מתמחה
מאת עינת ס
מתמחה

לא מחובר

כל המידע על רישום פלילי ומחיקתו

כל בגיר אשר זומן אי פעם לחקירה במשטרה, נעצר או שעוכב למשטרה יהיה בעל רישום פלילי. מאמר זה יעזור לכם להבין מהו רישום פלילי וכיצד הוא יכול להוות "כתם שחור" ברצונכם להצליח ולבנות קריירה.

רישום פלילי לכל החיים

רישום פלילי הוא אותו רישום המופיע במאגרים של משטרת ישראל ויופיע גם כאשר תהיו מעוניינים להוציא תעודת יושר כתנאי קבלה למקום עבודה או ייחשף לעיני מעסיק אשר מעוניין לקבוע לכם סיווג בטחוני.

אין זה משנה אם "ביקרתם" במשטרה בגיל צעיר בגלל עבירה פלילית זוטרה, הרישום הפלילי תמיד יישאר ברישומי המאגר המשטרתי, אלא אם תעשו צעד ותחליטו לשכור את שירותיו של עורך דין פלילי המומחה בתחום זה. ניתן גם לבצע את הליך הבקשה למחיקת רישום פלילי בעצמכם, אך כאן מדובר בהליך הדורש ידע משפטי וניסיון בכל הקשור אל ניסוח הבקשה ולכן הסיכויים לאישור בקשה זו יהיו גבוהים יותר אם תיעזרו בשירותיו של איש מקצוע.

לא מצליחים לקבל ויזה

כחלק מהמהתלה גנבתם שוקולד מהמכולת השכונתי כאשר הייתם בני עשרים ובעל המכולת החליט לא לוותר לכם והזמין משטרה אשר עיכבה אתכם לחקירה? תתפלאו. גם מעשה קונדס זה אשר נמחק מזיכרונכם יכול לצוץ שוב כאשר אתם מעוניינים לקבל ויזה לארה"ב או לכל אחת מהמדינות מעבר לים.

קלות הדעת שבה אנו מבצעים מעשי קונדס יכולה לעלות לנו ביוקר כאשר אנו מעוניינים לטייל, לעבוד או ללמוד במדינה מעבר לים. אף מדינה אינה מעוניינת להכניס לגבולותיה אדם אשר בעל רישום פלילי ולרוב אין זה משנה האם מדובר בפריצה לבית או בגניבת מסטיק מהמכולת. החוקים נוקשים והחיים שלכם יכולים להיעצר בקלות. הפתרון היחיד כאן הוא להיעזר בשירותיו של עורך דין פלילי אשר מהוקצע בכל הקשור אל פרוצדורת מחיקת רישום משטרתי ויכול לעזור למנוע מפח נפש בעקבות סירוב לאשר לכם ויזה לשם לימודים עליהם חלמתם כל חייכם. עורך הדין יבחן את הרישום שלכם, יאמר לכם מהי מידת חומרתה ומה הוא יכול לעשות למענכם על מנת שתוכלו להמשיך ולבנות את חייכם כפי שתמיד תכננתם.

מחיקת רישום פלילי- כל הדרכים למחיקה

  • בקשה באמצעות עורך דין- כאן עורך דין מומחה בתחום רישום פלילי ומחיקתו ינמק בצורה משכנעת את סיבת הבקשה למחיקת הרישום. דבר אשר יעלה את הסיכויים להשגת המטרה.
  • בקשה לפרקליטות- להגיש טופס בקשה מיוחד לפרקליטות המדינה בו אתם מבקשים ממנה לשנות את הסיבה הרשומה לסגירה של התיק הפלילי שלכם. חשוב לדעת כי הרישום הפלילי בתיק שנסגר בגלל חוסר היכולת להוכיח האשמה אמור להתבטל, אך פעמים רבות הצעד לא נעשה (טעות הנובעת מרשלנות) הרישום לא נמחק.
  • פנייה אל הנשיא- פנייה זו נעשית בעיקר על ידי אנשים אשר נשפטו והורשעו. נשיא המדינה הוא היחיד שיוכל להחליט במקרים אלו באם למחוק את הרישום הפלילי או לא.עורך דין פלילי


תגובות חברי הקהילה   (0 תגובות)
אין תגובות
2009 © עורכי דין - ReadLaw כל הזכויות שמורות ל