פלטפורמה לעורכי דין המאפשרת אינטראקציה בין עורכי הדין ובין לקוחות פוטנציאלים וקיימים.
עורכי דין
דרג אותי
ניקוד .0
אינדקסים ולוחות
אינדקס עורכי דין
שרותים משלימים
לוח הצעות עסקית
לוח מודעות כללי
עורכי דין באתר
עו"ד טוען רבני יואב סטשבסקי
עו"ד יניב בוקר
עו"ד מוטי דזנה
עו"ד איתי סויסה
עו"ד בוריס פרלמן
עו"ד שרית צדק
עו"ד מאיר עומר
עו"ד דוד מוזס
עו"ד מיה לוי
עו"ד ברק שני
 >>   >> 

מהם תחומי הפעילות של עורך דין תעבורה

(13/08/2012)
עינת ס<br />מתמחה
מאת עינת ס
מתמחה

לא מחובר

מהם תחומי הפעילות של עורך דין תעבורה

עורך דין תעבורה הוא איש המקצוע אליו יש לפנות במקרה של נהיגה בשכרות, האשמה בגרימת תאונת דרכים, האשמה בגין מהירות מופרזת ושלל עבירות תנועה שהתוצאה שלהם יכולה להוביל לקנסות, נקודות, רישום פלילי ופסילת רישיון. עו"ד תעבורה הוא איש מקצוע בעל השכלה ותעודה המעידה כי הוא עבר בהצלחה את בחינת לשכת עורכי הדין בישראל. חשוב לוודא כי עורך הדין בו אתם בוחרים הינו בעל ניסיון בייצוג של נאשמים בעבירות תעבורה שונות, בייחוד עבירת התעבורה בה אתם מואשמים.

נהיגה בשכרות- מי יעזור לכם?

בשנים האחרונות מדינת ישראל מחמירה בגין מצבים של נהיגה בשכרות וזאת משום מגמת העלייה של אחוזי הנהגים הנוהגים תחת השפעת אלכוהול והתוצאות ההרסניות על הכביש. נכון לשנת 2012 עבירת נהיגה בשכרות מוגדרת כאחת עבירות התעבורה החמורות ביותר ובהתאם גם העונשים המוטלים על הנאשמים בעבירה זו. בשנת 1995 פורסמה פקודת תעבורה שבה רשום כי כל אדם אשר ייתפס נוהג תחת השפעת אלכוהול יקבל עונש של לא פחות משנתיים פסילת רישיון. במקרים בהם זוהי אינה העבירה הראשונה, העונש יוכפל לארבע שנים. עו"ד תעבורה הוא האדם אשר יגבש אסטרטגיה מתאימה וינסה להוכיח כי המאפיינים של האשמה בגין שכרות אינה מוצדקת או אינה מדויקת בגין ליקוי ראייתי, ליקוי בכיול המכשיר, הוכחת בעיה בעריכת בדיקת אלכוהול על ידי ינשוף ועוד, וזאת על מנת להקל על העונש אשר ייגזר על הנהג וכן אפשרות של

תחומי הפעילות של עו"ד תעבורה

עורך דין בעל ניסיון בעבירות של תעבורה ינסה לעזור לצמצם את האישום שלכם ואת הקנס שבית המשפט הטיל עליכם. חשוב לדעת כי ככל שתקדימו לשכור את שירותיו של עורך דין תעבורה כבר בשלבים מוקדמים, כך יגדלו הסיכויים כי העזרה שלו תהיה אפקטיבית יותר. אנשים רבים אשר מחליטים לוותר על שירותיו של עורך הדין גורמים יותר נזק מאשר תועלת וזאת משום צעדים שגויים מבחינה משפטית.

תחומי הפעילות של עורך דין המומחה בדיני תעבורה הם עזרה לאנשים אשר קיבלו דו"ח או זימון למשפט משום אי ציות לתמרור, רמזור, סטייה מנתיב, אנשים אשר לא שמרו מרחק בהתאם לרשום בחוק, מהירות מופרזת, אי מתן זכות קדימה להולכי רגל ועוד. קחו בחשבון כי גם אם אתם הולכי רגל וחציתם את הכביש שלא במעבר חצייה השוטרים יוכלו לקנוס אתכם או לזמן אתכם למשפט.

עורך דין תעבורה- ייעוץ וליווי

עורך דין המומחה בתחום התעבורה יוכל לספק לכם ייעוץ משפטי בנוגע להאשמות שונות בגין עבירות תנועה ולומר לכם מהם הצעדים בהם נכון יהיה לנקוט. בנוסף, ניתן לשכור את שירותיו גם למצבים של פסילות מנהלתיות וייצוג בפני בית המשפט במצבים של האשמה בהריגה או גרימת מוות בגין עבירת תאונה שגרמה לתאונת דרכים שהתוצאה שלה הייתה הרת אסון.עבירות תנועה
תגובות חברי הקהילה   (0 תגובות)
אין תגובות
2009 © עורכי דין - ReadLaw כל הזכויות שמורות ל