פלטפורמה לעורכי דין המאפשרת אינטראקציה בין עורכי הדין ובין לקוחות פוטנציאלים וקיימים.
עורכי דין
אינדקסים ולוחות
אינדקס עורכי דין
שרותים משלימים
לוח הצעות עסקית
לוח מודעות כללי
עורכי דין באתר
עו"ד אלי רגב
עו"ד הראל לפידות
עו"ד ידידיה מנדל
עו"ד אירה שיף
עו"ד ירימי נתנאל
עו"ד עינת גלוסר
עו"ד יוני שמיל
עו"ד דמיטרי אניקין
עו"ד אורי ארבל
עו"ד חגי ירון
 >>   >>   >>  פרטי המשרד

לימור דרעי משרד עורכי דין

המשרד, הוקם ויוסד על ידי עו"ד לימור דרעי, המעניק מגוון רחב של שירותים משפטיים ברמה מקצועית גבוהה, בין היתר בתחום הנדל"ן בתחום האזרחי ובתחום דיני עבודה והכל תוך שימת דגש על שירות יעיל ומקצועי ללקוח ובליווי צמוד ואישי של המשרד.

עו"ד לימור דרעי, מייצגת  קונים ומוכרים בעסקאות מכר דירות מגורים ומכר דירות קבלן, מלווה את לקוחותיה בחוזים ועסקאות בענייני מקרקעין שונים, כגון העברת נכסים ללא תמורה, רישום זכויות בלשכת רישום מקרקעין ובמנהל, עריכת הסכמי מתנה, רישום בית משותף, טיפול בנכסים שנתקבלו בירושה, עריכת הסכמי שכירות, זיכרון דברים, טיפול בסוגיות מיסוי שונות במקרקעין ובייצוג בפני מינהל מקרקעי ישראל, רשויות מקומיות ומשרדי ממשלה, לרבות בכל הנוגע פרויקטים של נדל"ן בכל ההיקפים ובכלל זה, ייצוג דיירים בפרויקטים של תמ"א 38.

עו"ד לימור דרעי, הינה עו"ד של חב' משכנת מעונות עממים חברה לשיכון ובנין בע"מ ומלווה קיבוצים ומושבים וזאת הן במישור היחסים בין חברי המושב לאגודה ובינם לבין עצמם והן במישור היחסים של חברי האגודה והאגודה עצמה אל מול רשויות המדינה ומינהל מקרקעי ישראל תוך שימת דגש על ייצוג במכירת משקים חקלאיים והסדרת סוגיות משפטיות בעניין חוזי המשבצת.

בנוסף במסגרת הפעילות הענפה של המשרד עו"ד לימור דרעי מייצגת את לקוחותיה בתביעות פינוי; צווי מניעה; צווי הריסה; ייצוג והופעה בבתי משפט,  עריכת ירושות, עיזבונות וצוואות, מתן ייעוץ משפטי ועריכת חוות דעת משפטיות הגשת כתבי תביעה והגנה בתחומים אזרחיים שונים.

בתחום דיני העבודה המשרד מתמחה בזכויות נשים בעבודה – הריון, טיפולי פוריות, אפליה והטרדה מינית, הסכמים קיבוציים, צווי הרחבה, תקש"יר, חוקת העבודה, התפטרות, פיטורים, חילופי מעסיקים, מתן הודעה מוקדמת לפיטורים והתפטרות, תשלום שכר עבודה והלנת שכר, דמי הבראה, חופשה שנתית, תשלום נסיעות, דמי מחלה, פנסיה, ביטוח מנהלים וקרן השתלמות, הרעת תנאים, עובדי שמירה ואבטחה, עובדי חברות קבלן או כוח אדם, שוויון הזדמנויות בעבודה, שעות נוספות והפסקות בעבודה, עריכת הסכמי עבודה.

 

 WWW.LAW-AND-ORDER.CO.IL
הכרטיס של לימור דרעי
שם:  עו"ד לימור דרעי
עיסוק:  עורכי דין מקרקעין נדלן
גיל:  39
טלפון:  03-6129607
נייד:  054-5845287
פקס:  077-8300160
דוא"ל:  LIMORDERY2@GMAIL.COM
אזור:  מרכז
עיר:  תל אביב - יפו
המשרד, הוקם ויוסד על ידי עו"ד לימור דרעי, המעניק מגוון רחב של שירותים משפטיים ברמה מקצועית גבוהה, בין היתר בתחום הנדל...
לימור דרעי משרד עורכי דין
המשרד, הוקם ויוסד על ידי עו"ד לימור דרעי, המעניק מגוון רחב של שירותים משפטיים ברמה מקצועית גבוהה, בין היתר בתחום הנדל"ן בתחום האזרחי ובתחום דיני עבודה והכל תוך שימת דגש על שירות יעיל ומקצועי ללקוח ובליווי צמוד ואישי של המשרד.
מאת לימור דרעי עורך דין  27/11/2011
עדיין לא דורג
לימור דרעי עורך דין התפטרות מהעבודה לצורך טיפול בילד
כל אמא יודעת עד כמה קשה לחזור למקום העבודה אחרי חופשת הלידה..
הגעגועים לתינוק והרצון להישאר אתו עוד קצת מקשים לעיתים על הצורך לעבוד..
אם כך, יש פתרון!
במידה ותחליטי להתפטר ממקום עבודתך במהלך תשעה חודשים שלאחר הלידה לצורך טיפול בילדך, את זכאית לפיצויי פיטורים כאילו פוטרת.
מאת לימור דרעי עורך דין  27/11/2011
עדיין לא דורג
לימור דרעי עורך דין זכויות נשים להיעדר ממקום העבודה במהלך חודשי ההריון
המדריך המלא לזכויות נשים במהלך ההריון
מאת לימור דרעי עורך דין  03/03/2011
עדיין לא דורג
לימור דרעי עורך דין מדריך לרוכש דירה
רכישת דירה ברוב המקרים הינה הרכישה החשובה והמשמעותית שאדם עושה בימי חייו ולכן חשוב להקדיש את מירב תשומת הלב והריכוז בעסקאות נדל"ן.

מאת לימור דרעי עורך דין  03/03/2011
עדיין לא דורג
לימור דרעי עורך דין הצעדים לחתימה על הסכם תמ"א 38
רעידת אדמה בישראל היא רק שאלה של זמן...

אין ספק כי תוכנית תמ"א 38 לא רק תגן עלינו בפני רעידת אדמה אלא גם תעלה את ערך הדירה בעשרות אלפי שקלים וזאת ללא הוצאה כספית מצד הדיירים.

בעקבות החשש לרעידת אדמה, מדינת ישראל החליטה על תוכנית מתאר ארצית בשם תמ"א 38.

2009 © עורכי דין - ReadLaw כל הזכויות שמורות ל