פלטפורמה לעורכי דין המאפשרת אינטראקציה בין עורכי הדין ובין לקוחות פוטנציאלים וקיימים.
עורכי דין
אינדקסים ולוחות
אינדקס עורכי דין
שרותים משלימים
לוח הצעות עסקית
לוח מודעות כללי
עורכי דין באתר
עו"ד שרלי פז
עו"ד אלון לוי
עו"ד חן שקד
עו"ד גבריאל הנר
עו"ד עימאד חדאד
עו"ד דנה נוף
עו"ד מאיר אטיאס
עו"ד צבי לוטן
עו"ד רותם בראל
עו"ד יניב פדן
 >>   >>   >>  פרטי המשרד

אלגין מיכון משרדי

אלגין מיכון משרדי
עוסק בהשכרה/ מכירה של מכונות צילום ,מדפסות וציוד הקפי
תוך מתן דגש על השירות מהיר ,אמין ואישי
נשמח לעמוד לשרותכם תמיד ובכל שלב
edf40wrjww2users_tbl:office_body

חברת אלגין מספקת לכם שירות כולל ומלא בכל הקשור לשירותי הדפסה: הדבר כולל מכירה, השכרה ותיקון של מדפסות, מכונות צילום וציוד היקפי. אנחנו באלגין שואפים להעניק את השירות האיכותי ביותר ללקוחותינו, משום שאנו יודעים שההבדל הקטן בין חברה רגילה לבחרה מיוחד הינו היחס ללקוח ואיכות השירות.

משרד החברה ממוקם במעלה השומרון, אך הנציגים והטכנאים שלנו מגיעים לבית הלקוח בכל מקום ובזמן קצר ככל האפשר. הזמינות שלנו לשיחות ולמכתבים שלכם הינה מיידית. המייסד של החברה הינו בעל רקע וניסיון של מעל 15 שנה בעולם המחשבים בארץ, כך שהחברה שלנו נוסדה על סמך הבנה עמוקה של צרכי הלקוח.

זו גם הסיבה לכך שאצלנו יש לכם אפשרות לא רק לרכוש מדפסות, פקסים וציוד היקפי – אלא גם להשכיר אותו. במידה ואינכם בטוחים עד כמה אתם זקוקים לציוד זה באופן קבוע, אין דרך טובה יותר לגלות מאשר לשתף פעולה איתנו, חברת אילגין. אנו נספק לכם שירותי השכרה של מכונות צילום, מדפסות ופקסים באיכות הגבוהה ביותר, כך שתוכלו להחליט בעצמכם ועל סמך ניסיונכם האישי, האם כדאי לכם לרכוש מוצר זה לשימוש קבוע או לא.

למה אנחנו?

אנחנו באלגין נספק לכם את כל הציוד הדרוש לעבודה תקינה של משרד:

·         מדפסות

·         מדפסות משולבות

·         מכונות צילום

·         מגרסאות

·         דפוס דיגיטלי

·         סורקים ציוד היקפי

כל המוצרים זמינים הן להשכרה והן לרכישה, ויחד איתם תקבלו שירותי תמיכה וזמינות מקסימאלית לכל בעיה או תקלה שתתרחש במהלך העבודה שלכם עם הציוד. אנחנו תמיד זמינים לעזור לכם, הן בנייד לשיחה ישירה, או בהשארת פרטים אישיים באתר להתנהלות במרחב הווירטואלי.

אלגין – החברה שתעשה את כל הדרוש על מנת שכל המכשור הדרוש לכם יגיע אליכם בפרקי הזמן הקצרים ביותר, במצב תקין ובהבטחה להענקת סיוע טכני מהיר, יעיל ואיכותי. כל הדרוש לעבודה תקינה, זורמת ונעימה של משרד הכולל מכשירי הדפסה שונים. והכל תחת קורת גג אחת – חברת אלגין.


הכרטיס של יבגני וייזברג
שם:  יבגני וייזברג
עיסוק:  למשרד
גיל:  55
טלפון:  074-0546496565
נייד:  054-6436565
פקס:  09-7921726
דוא"ל:  algin64@walla.co.il
אזור:  השרון
עיר:  כפר סבא
לדעת לספק את השירות הכי טוב בלי שתרגיש שהיית זקוק לו .
אלגין מיכון משרדי
אלגין מיכון משרדי
עוסק בהשכרה/ מכירה של מכונות צילום ,מדפסות וציוד הקפי
תוך מתן דגש על השירות מהיר ,אמין ואישי
נשמח לעמוד לשרותכם תמיד ובכל שלב
מאת יבגני וייזברג למשרד  21/08/2012
עדיין לא דורג
יבגני וייזברג  למשרד מכונות צילום ומדפסות מבית "אלגין מיכון משרדי "
בין אם מדובר בבית פרטי, או במשרד שוקק חיים – אתם זקוקים לעבודות הדפסה לכל אורך העבודה שלכם. בכל משרד,מקטן ועד גדול, הפקס מהווה אמצעי תקשורת חשוב עם הלקויות והשותפים, בעוד במהלך העבודה השוטפת בבית המדפסת דרושה למטרות לימודים, עבודה וגם הנאה.
כאשר המדפסות או הפקס מהוות חלק חשוב מהפעילות שלכם, חשוב מאוד שיהיה לכם על מי לסמוך על מנת לקבל שירותים מגוונים – רכישת מדפסות חדשות, החלפת טונרים, תיקוני פקסים ועוד. בנוסף, הידיעה שיש לכם למי להתקשר במידה והפקס לא עובד, המדפסת מדפיסה בצבעים דהויים – משפרת את חווית העבודה בהרבה, משום שביטחון מוסיף המון. ועם חברת אלגין – יש לכם ביטחון.
מאת יבגני וייזברג למשרד  02/10/2012
עדיין לא דורג
יבגני וייזברג  למשרד מכונות צילום
קשה לתאר עבודה שוטפת של משרד בהעדר מכונת צילום. בשל החשיבות והתלות במכונה זו, אשר דגמים משוכללים שלה, הן בשחור לבן והן בצבע, המוצעים לכם בחברתנו מאפשרות לכם להסתייע בה גם לסריקה וגם לשליחת פקסים.
מאת יבגני וייזברג למשרד  02/10/2012
עדיין לא דורג
יבגני וייזברג  למשרד למה פקסים חולפים מהעולם ???
מרגישים שדורכים במקום? שהעולם מציע חידושים המקלים על העבודה במשרד ומייעלים אותה ואתם עדיין לא התנסיתם בהם? אתם מוזמנים להתחיל את הצעד הראשון- אות וסימן לאחרים שיבואו בעקבותיו- אל הקדמה.
מאת יבגני וייזברג למשרד  02/10/2012
עדיין לא דורג
יבגני וייזברג  למשרד מדפסות משולבות
איך יודעים שאפשר להפסיק לחפש? עכשיו אתם יודעים. גלשו סביב והיווכחו- כל מה שאתם עשויים להיזקק לו במשרדכם נמצא בטווח עין, במרחק קליק במקלדת... חברת אלגין מציעה ללקוחותיה קנייה או השכרה של מכלול פריטים מרכזיים ונדרשים לכל משרד ובהם: מדפסות, מדפסות משולבות, מגרסות, מכשירי פקסימיליה ועוד.
2009 © עורכי דין - ReadLaw כל הזכויות שמורות ל